Heihei!!
Ååååh, kvelden i dag har vært skikkelig koselig! Grunnen til at jeg ikke skrev så altfor mye om bursdagen var fordi det var et supriseparty for min aller beste veninne, Tuva Emilie. Det startet med at vi skulle møte opp hos henne kvart på 5, og det gjorde jeg. Der var 3 andre av vennene våre, og Tuva var i byen med Ulrikke og skulle komme om et kvarters tid. Etter en liten stund kom alle som var invitert, også bare ventet vi på at bursdagsbarnet skulle komme hjem. Da hun kom inn døra, og skulle inn i stuen, hoppet vi frem og bare "supriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiseeeee". Hahahah, det var så gøy! Hun viste ingenting og ble helt sjokkert og stå bare der å var helt målløs. Hun ble dødsglad da, begynte nesten å gråte.. ntaw.
Slik så jeg ut før jeg dro:
![](data:image/svg+xml,%3Csvg%20xmlns='http://www.w3.org/2000/svg'%20viewBox='0%200%200%200'%3E%3C/svg%3E)
Overdelen er søstren min sin og er fra VILA
Tightsen er fra London
Øredobber fra Spania
Her var vi på vei til Egon:
Bursdagsbarnet, meg og Pernille!
Verdens beste venn <3
På Egon delte jeg og Tuva en skinkepizza med hvitløksdressing og brus. Det var utrolig godt, du kan tro jeg ble mett..
Da vi var ferdige var ikke klokken mere enn rundt 7, så jeg, Tuva og Pernille bestemte oss for å ta en liten tur til byen. Der satte vi oss på Deli Deluca, kjøpte is og snakket om masse. Skikkelig lenge siden jeg har sett dem begge to, så det var ikke et sekunds pause i snakkingen!
<3
Flere som har hatt en koselig kveld?
Tusentakk for masse søte kommentarer på det forrige innlegget, blir utrolig glad!
– ANDREA BADENDYCK
21 kommentarer
jepp ;P
kjempefine bilde 🙂
så fint outfit du hadde, og kjempe mange fine bilder 🙂 du er så utrolig søt andrea!
såg kjempekoslikt ut:)
fine bilder
kjempe fine bilder 🙂
jeg har hatt en kjempebra dag!
synne og jeg lagde indisk mat og koste oss ute på terassen hennes 🙂
Så fine bilder! 😀
Hei=D Bloggen din var kjempefin! Jeg skal lese bloggen din hver dag!
Tusen takk for at du skrev et svar på kommentaren til Voe=)
Kjempefine bilder<3
http://www.malinhustvedt.blogg.no ville blitt glad om du kommenterte et par ganger=D
hah, jeg kjenner tuva emilie :- )
åååå, tusen takk for en fantastisk kveld <3
jeg elsker deg bestevenn !!!!!
så søt du er 🙂 ser ut som dere koste dere masse 😀
Fine bilder 🙂
Så fin klesstil og søt du er!
Herlig kveld andrea og tuva. men huff av de bildene av meg! ufotogen sier bare jeg 😛
så hyggelig gjort av dere alle å gjøre det for henne :))
sv: takk 🙂
så utrolig koselig! 🙂
sv: tusen takk, det skal jeg! 🙂
Sånt er så koslig! Mine venner gjorde sånn med meg, hadde avtale med pappa, pappa sa noen i familien skulle på middagsbesøk og jeg trodde på alt sammen! Det var kjempe koslig :’D
kjempe fint outfit! 🙂
digget outfiten. Aww så koselig, hun ble sikkert kjempe glad kan jeg
tenkte meg.
kjempe fin outfit !
Hadde det veldig koselig jeg også !:D<3
så koslig at du gjør det for vennina di <3
jeg så dere : ) <3