Heihei!
Etter et tips fra en bloggleser, bestemte vi oss for å teste ut en ny resturant i går. Vi har faktisk snakket om å dra dit en god stund, og i går ble dagen. Resturanten heter La Aguarela og er en sykt eksklusiv resturant. Tror faktisk den har fått michelin stjerne? Ble litt sjokkert over at Gran Canaria hadde en resturant som dette! Det var fantastisk service, nydelig belligenhet med flott utsikt over Anfi Del Mar og helt sinnsykt god og deilkat mat. Vi satt der i 3-4 timer og nøt 2 forreter og en hovedrett. Ble også endel vin, øl og snakk. Skikkelig fin og romantisk kjærestekveld ♥ Hvis dere er ute etter noe virkelig eksklusivt, så anbefaler jeg dere å dra hit. Er naturligvis ganske så dyrt, men det er verdt alle pengene. En ordentlig matopplevelse!
Dette var en slags fugl, men husker ikke hvilken. Nydelig smakte det i hvertfall!
Jeg er en scampi-elsker, så denne forretten passet meg helt perfekt. Yummi!
Fantastisk mør og god indrefillet med trøffelsaus, selleripurré og potet. Dette er noe av det beste jeg har spist, helt himmelsk! ♥
Slik så jeg ut i går:
Kjole fra Nelly HER (annonslenke) // Armbånd fra Nelly (utsolgt) // Ring fra Rikke Harsheim
Herlig kveld! Tror forresten dette må være første gangen dere ser meg i blått (?). Jeg bruker aldri blått, fordi jeg ikke synes jeg kler det. Har en eller annen rar forestilling om at blå klær bare er fint når man har blå øyne, haha… Menmen, elsker kjolen uansett! Veldig deilig med slike lange, tynne kjoler i varmen. Nå skal vi på butikken, snakkes senere
Kjedelig når du bare blogger om restauranter og outfitene dine. Skjønner at det blir litt ensidig blogging, men hva med litt variasjon?
Åh, det så virkelig herlig ut! Du var også utrolig fin i går <3
wow, så deilig 😀 Kjempefin kjole på deej, den satt kjempefint på 🙂 ha en superfin kveld 😀 :*
Skjer med videobloggen? Hvorfor kommer den ikke?:)
Du tar feil! Du ser bra ut i blått! 🙂 og maten så himmelsk ut 🙂
Kommer videobloggen snart????? 😀
Så koselig!:)
Du kler virkelig blått! La merke til det i weightless buksa di også, bruk mer mørkeblått Andrea! I love it <3
Andreaaa!!! La Aquarela er restauranten til faren min og det er kjempekoselig å lese hva dy synes om den!! Er i Gran Canaria nå og bor faktisk rett foran deg 🙂 Ser du det brune huset med lyseblå basseng og terrasse rundt? Der bor jeg! Håper jeg ser deg rundt haha ! Kos deg masse
Hvis du virkelig vil ha tips om GC, så spørr !! Bodde her før 🙂
email: [email protected]
Når skal du legge ut videobloggen?
Du er såå nydelig! Syns du kler blått veldig bra 🙂
Hei Jeg er spansk og reiste over hele Spania, og jeg kan ikke anbefale noen restauranter, for dårlig erfaring, jeg bare anbefale McDonalds burger og ingen andre burger og telefizza.
Jeg vet bare gode restauranter i Spania, etter Blogg.no. Jeg anbefaler å stole på michelin-guiden: http://www.viamichelin.com/web/Maps/Map-Spain – http://www.viamichelin.co.uk/
For en fin resturant og maten så kjempe god ut! Helt nydelig kjole du hadde på deg også 🙂
Du og maten så fantastisk ut!
Vi spiste der i en 60 års dag en gang, virkelig flott restaurant. Og rett på dørkarmen også da familien har leilighet i det komplekset.
Hei! Jeg har et tips til deg hvis dere vil prøve en ny spiseplass. En plass på strandpromenaden i playa del ingles som heter Roma, som er en italiensk restaurant. Der har de kjempe god mat! Prøv det en gang 🙂
Så fint det så ut der 🙂 og ikke minst for ei pen jente i en pen kjole 🙂 skikkelig lyst på slik enkel lang kjole 🙂 er så fint!
Kjempe fin kjole 🙂 Synst du ser kjempe fin ut i den blå fargen. Håper du har det fint 🙂
Vi så deg!!:-D
Majlen: Så koselig! Tusen takk, samme til deg <3
betty: Takk søta 😀 klem til deg <3
Anonym: den kommer soon 😀
Datsnom: Du er så nydelig! Tusen takk :)) klem <3
Polska.blogg.no: Så hyggelig! Takk det samme vakre <3
Det er faktisk riktig.
Blå overdel/jakke/topp skal aldri brukes med brune øyne. MEN du kledde det faktisk! Kanskje det er for jeg ikke ser øyenfargen din skikkelig der, ellers så faller det inn naturlig 🙂
Pen er du nå <3
Det hadde vært fint med litt variasjon, Andrea. Det blir veldig ensidig med outfits, restauranter og pringles, dessverre. Du synker på bligglisten, og dette er nok grunnen
Syns ikke prisene var så gale jeg! Sist Michelin restaurant jeg var på kostet det i snitt 500kr pr hovedrett.. Ser virkelig deilig ut:) kos deg!
Maten så utrolig god ut! Synes blått kledde deg godt, jeg 😀 Fin kjole!
Slutt å poser som du skulle vært en dukke! Vær naturlig !!!
Du som er nydelig <3 ha en kjempe fin dag!!
Dette er ikke en MichelinRestaurant.Djiiiisus. Og du ser ut som en utstillingsdukke hos en billigkjede ala Nelly.
mamma og pappa hadde bryllupsmiddagen sin der! utrolig vakkert! 😀
Hei! Når og hvor opererte du nesen din? Hørte av et par venner av deg at du har gjort det og jeg har veldig lyst til det samme 🙂 Håper på god anbefaling
Hei, ser at du har bestilt klær fra Tobi.com. Lurte bare på hvordan Tollen og momsen er? Ble det veldig dyrt, eller kan man slippe toll?. I tilleg lurte jeg på om størrelsene er normale? 🙂
Kan jeg spørre om hvilken bh-størrelse du bruker? 🙂 haha
hvor blir det av spørsmålsrunden?
Jenny: Hei! Haha, det kan du ikke ha hørt, for jeg har ikke operert nesen:) Aner desverre ikke hvor de er best på det, du får Google litt rundt 🙂
Er det mulig å se så bra ut, alltid? Elsker bloggen din Andrea 🙂
når skal du begynne med treningen din? Mener å huske at du sa før du flyttet til GC at du skulle begynne ordentlig med trening, sunt kosthold og at du skulle blogge mye om det. Kan ikke huske å ha sett noen sånne innlegg i det siste?
du kledde blått kjempe bra syntes jeg! selv elsker jeg blått og har mangeee blå klær hahah
Resturanten heter “La Aquarela” ikke “La Aguarela” og den er ingen Michelinstjerne-resturant. En Michelin-resturant tar opp mot ?100 for en vanlig hovedrett.
Jeg vil rette min forrige kommentar. I Spania finner jeg gode steder hvor du kan nyte et godt måltid, men bare i min by Madrid, for eksempel:
Cervecería Restaurante Plaza Mayor – Plaza Mayor, 2 Madrid – Sun Gate: http://www.plazamayor2.com/
La Carmela – Taberna Antigua – Calle de la Vitoria 4 Madrid – Sun Gate
En dag du har til å reise til Madrid for å møte deg. I Madrid er ikke annonsert mye gode steder å
lommetyver i Madridspise, mulig årsak opportunistisk kriminalitet:
http://www.cronicanorte.es/1-000-carteristas-actuan-cada-dia-en-madrid/38836
Hei!
Jeg vil nødig virke dømmende, men scampi er noe av det aller verste man kan spise. Det er både miljømessig og etisk forkastelig (mye barnearbeid f. eks.) og det finnes så utrolig mye annen god sjømat!!
En ting å ha i bakhodet når man bestiller mat 🙂
Heter Fuglen Vaktel :P?
Har lidenskap i eksklusive restauranter, jobbet innen michelin guiden i Oslo i noen år 🙂
Flott å se andre “uerfarne” tester det ut 🙂